top of page

PsycUp Kütüphanesi

Kullanıcı

PsycUp Kütüphanesi üzerinden kullanıcı olarak PsycUp'ı nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. 

PsycUp Kullanıcı Dokümantasyonunu İnceleyin

PsycUp Kullanıcı Dokümantasyonunu inceleyerek Kullanıcı olarak PsycUp üzerinde yapabileceğiniz eylemler ile ilgili daha fazla bilgi edinin. Yandaki PDF ikonuna tıklayarak dokümantasyonu açın.

PsycUp'a Nasıl Üye Olurum?

PsycUp'a nasıl üye olabileceğinizi öğrenin.

PsycUp'a Nasıl Üye Olurum?
PsycUp Site Haritası

PsycUp Site Haritası

PsycUp üzerinde aradığınızı nerede bulabileceğinizi öğrenin. 

Nasıl Randevu Alırım?

PsycUp üzerinden terapi hizmeti almak istediğiniz terapisti seçtikten sonra, size uygun tarih ve saate göre seans belirleyebilirsiniz. PsycUp Terapi Hizmetleri online olarak gerçekleşir. Ödemenizi tamamladıktan sonra randevu aldığınız terapist ile Zoom üzerinden seans gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Randevu Alırım?

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?

PsycUp Ekibinden bir terapist ile 15 dakikalık ücretsiz bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. PsycUp Terapi hizmetinden faydalanma kararını verme aşamasında aklınızda bulunan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?
Randevularımı Nasıl Yönetirim?

Randevularımı Nasıl Yönetirim?

Gelecek Seanslarım sayfası üzerinde randevu detaylarını görebilir, randevuya katılım bağlantısına tıklayarak randevunuza katılabilir, randevunuzun saat ve tarihini değiştirebilir ve iptal edebilirsiniz.

 

Saat ve tarih değişikliklerini ve iptal işlemlerini randevunuzdan en az 24 saat önce yapabileceğinizi unutmayın. Randevunuza 24 saatten az bir süre kalmışsa bilgi@psycup.com adresine mail atarak PsycUp ile iletişime geçin.

bottom of page