top of page

PsycUP...

Teknolojinin gelişmesi hemen her alanda olduğu gibi bir yandan konforumuza ciddi anlamda katkı sunarken, diğer yandan da kötüye kullanım olasılıklarını artırmaktadır. PsycUP, bağlı olduğu evrensel etik değerler çerçevesinde teknolojinin sunduğu olanakları olabilecek en üst düzeyde konforunuz için kullanımınıza sunarken,  bu konfor alanını olası kötüye kullanımlardan tamamen arındırarak faydanızı en üst düzeye taşımaya gayret etmektedir. 

PsycUP'ı Tercih Etmeniz İçin Birkaç Neden...

Bilinçli

Her zaman yararlanabileceğiniz ücretsiz seanslarla ilk görüşmenizden itibaren kendinizi daha güvende hissedersiniz. Uzmanlarımız bir yandan size en uygun olan ruh sağlığı hizmetlerini bulmanıza yardımcı olurken, bir yandan da her türlü soru ve sorununuzda daha bilinçli bir şekilde ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmanız için destek sunacaklardır. Üstelik bunlar için bizden hizmet almanız gerekmiyor. 

Güvenli

PsycUP'dan hizmet aldığınız uzmanların tüm eğitimleri ve diploma/sertifikaları dikkatli bir şekilde incelenmekte ve size yardımcı olabilme kapasiteleri göz önünde bulundurularak sisteme dahil edilmektedir. Dolayısıyla bu platformda almış olduğunuz hizmetlerin kalitesi PsycUP güvencesi altındadır. Gerçekte uzman olmayan veya kendi uzmanlık alanının dışında hizmet vermeye çalışan uzmanlar bu platformda asla hizmet veremez...

Sürekli

Rumeli Üniversitesi'nin çatısı altında hayat bulan PsycUP, geniş uzman kadrosu ve oldukça geniş bir uzman aday kitlesi ile her anlamda size sunduğu hizmetlerin sürekliliğini sağlamaya çalışır. Ücretli psikolojik destek hizmetlerini size mümkün olan en uygun şekilde sunmaya çalışırken, sosyal destek ağıyla da hem uzman hem de uzman adaylarımızın desteklerini sürekli olarak alabilirsiniz. 

Bilimsel

PsycUP, son on yıldır klinik psikoloji alanında yüksek lisans ve doktora derecesine sahip uzman yetiştiren akademik bir ekibin birlikteliğiyle son halini almıştır. Halihazırda bu ekibe katılımlar hala devam etmektedir ve amacımız, bilimsel temelli ruh sağlığı hizmetlerinde ülkemizdeki standartları olabilecek en yüksek noktaya taşımaktır. 

bottom of page