top of page

Danışma Kurulumuz

Hatice Ceylan Daş

Prof. Dr.

Hatice Ceylan Daş

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü İhsan Doğramacı Üstün Başarı Ödülü alarak birincilikle bitirmiştir. Aynı üniversitede Uygulamalı Psikoloji Dalında Mezuniyet Sonrası Eğitim . . .

Bahar Köse Karaca

Dr. Öğretim Üyesi

Bahar Köse Karaca

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)’de Psikoloji lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı üniversitenin Klinik Psikolojik yüksek lisans ve doktora programları eğitimini . . .

Muhammed Ayaz

Doç. Dr.

Muhammed Ayaz

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalında . . .

Gülin Güneri

Klinik Süpervizör Dr. Öğretim Üyesi

Gülin Güneri

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra bütünleşik doktora programı kapsamında Illinois School of Professional Psychology Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji . . .

Meral Akbıyık

Dr. Öğretim Üyesi

Meral Akbıyık

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ruh ve Sinir Hastalıkları Kliniği’nde uzmanlık . . .

Yeliz Yazıcı

Dr. Öğretim Üyesi

Yeliz Yazıcı

Dr. Yeliz Yazıcı, Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Lisans programından yüksek onur derecesiyle, bölüm birincisi olarak mezun olmuş; Columbia Üniversitesi’nde Akıl . . .

Serap Çakıcı Alparslan

Dr. Öğretim Üyesi

Serap Çakıcı Alparslan

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bakırköy Mazhar Osman Uzman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi, . . .

Murat Artıran

Dr. Öğr. Üyesi

Murat Artıran

Eastern Kentucky Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamlamış ardından West Virginia’da Amerikan Public Üniversitesi’nde Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul . . .

Hilal Akçay Usun

Dr. Öğretim Üyesi

Hilal Akçay Usun

Dr. Öğr. Üyesi Hilal Akçay Usun, İstanbul Üniversitesi Psikoloji programından mezun olmuş, Strazburg Üniversitesi’nde Sinirbilim Programında yüksek lisansını, Arel Üniversitesi'nde . . .

bottom of page